SCALECARS

Stránky o modelych automobilů a motorek

Vaše náměty a připomínky

Velmi rádi uvítáme vaše náměty, co by mělo na těchto stránkách být a ještě tu není. Své připomínky piště do diskuse. Děkujeme

25.07.2010 21:50:41 - adnin: Honza to napsal trefně, Scalecars bohužel jde stále dolů, kvalita i kvantita modelů má sestupnou tendenci a i členská základna upadá směrem k průměru či ještě níže. Muselo by vedení hodně zapracovat, aby se stav zlepšil, uvidíme časem.
24.07.2010 23:36:22 - Honza: Jestli myslíš tím forem, co přestalo existovat Scalecars, tak ten ještě přežívám ale je pravdou, že poslední dobou už tam prakticky nic inspitativního nenalezneš. A není to časem dovolených a vedrem, ale skladbou členské základny. Když se podíváš na modelforum, tam pořád přibývají nové modely a rady co a jak dělat. A jestli bude ještě nšjaké forum ? To je asi otázka na modeláře. Já si občas nějaký ten model upravím, ale na modelářská fora se necpu.
20.07.2010 00:05:33 - gazista: překvapilo mě že toto forum přestalo existovat.Myslím si že každý kdo ho navštívil něco získal radu námět návod inspiraci...každý modelář si myslí že ten jeho model není k zahození a tak ho sem vždy umístil a podrobil ho kritice.pravda některý ten model byl poněkud zjednodušen ale všechny jsou originály a to bez rozdílu.A proto mě docela zarazilo že tady někdo píše že modelů moc není a ještě nevalné kvality.Je předci čas dovolených a volna venku tropická vedra-tak je to slabší.chci se zeptat bude ještě něco podobného nebo to bude jen jak se říká pro první ligu?
06.04.2010 22:22:32 - admin: Marthy - na těchto stránkách prezentujeme modely, o kterých si myslíme, že by mohly zaujmout a motivovat k návštěvě některého z fór či některé ze stránek modelářů, sběratelů, výrobců či prodejců. Vše zajímavé se zde bude objevovat postupně, je to ohromné množství dat.

Co se tuningových modelů na Scalecars týká, vše, o čem jsme přesvědčení, že by tu mělo být již tu je, ostatní tvorba nás nikterak neoslovila.